Të gjitha njoftimet

Fundjava e maskotave

Fundjavë plotë argëtim!
Ejani dhe takohuni me personazhet e preferuar Disney, kërceni dhe argëtohuni me muzikë, dhe realizoni fotografi të bukura.
Facepainting falas për të gjithë fëmijët.
E diel, 9 Prill
Ora:14:00
GALERIA Shopping Mall
#galeriashoppingmall #galeriashoppingmallprizren