Të gjitha njoftimet

FUNDJAVA E CIRKUT DHE MAGJISË

Një fundjavë me plotë argëtim dhe befasi në GALERIA:

  • Shfaqje cirku
  • Akrobacione
  • Demonstrime nga magjistari

E diel, 28 Maj

🕒Ora: 14:00

Ju mirëpresim!