all_shops

PARFOIS

Zbuloni se si një çantë, një palë vathë, byzylykë dhe një shall ju bëjnë një person krejt tjetër. Këtu do të gjeni aksesorë të jashtëzakonshëm dhe të parezitueshëm për çdo grua. Me më shumë se 900 shitore të mbarë botën, ky brend po ndikon dukjen dhe stilin e grave
kudo.

orari

hene_shtune

10:00 - 22:00

e_diel

10:00 - 22:00


contact

tel

381 (0) 38 500 202 100


EMAIL:

info@albicenter.com


ONLINE