Të gjitha njoftimet

Albi Group po vjen në Prizren nga 30 tetori, në Galeria Shopping Mall!

Të angazhuar maksimalisht në fushën e modës duke ju propozuar ide, ne po vijmë në Prizren, me koleksione të reja, vjeshtë/dimër 2019’20, duke i dhënë këtij qyteti më shumë ngjyra, me shumë stil.

Me stil urban, elegant, ekstravagant, veshje të përditshme, trende ndërkombëtare, me brende të njohura botërore, po sjellim freski në qytetin e Prizrenit!

Albi Hipermarket, Springfield, Chaussea, Parfois, Geox, Guess, Oliver Weber, Timberland, Ozdilek, Okaidi, Orsay, Women’secret, Sportina,  që nga 30 tetori në Galeria Shopping Mall.


Ejani në hapjen e madhe me 30 tetor dhe bëhuni pjesë e befasive të ndryshme që i kemi bërë gati në dyqanet tona.

Me rastin e hapjes në të gjitha dyqanet me të cilat po vijmë në Prizren si Albi Group, sjellim -20% zbritje, ndërsa në Albi Hipermarket, mund të gjeni oferta të ndryshme.

Me 30 tetor në Galeria Shoping Mall, me frymë të re të modës, me koleksione të reja po vijmë duke ju ftuar të mos e humbisni rastin të përfitoni nga zbritjet! /Gazeta Express/